Специалист (в сети): Здравствуйте. Введите интересующий Вас вопрос.
В данный момент специалисты НГЦ не в сети. Введите адрес электронной почты, имя и интересующий Вас вопрос.

Email:


Ваше имя:


Вопрос:

Архитектурная сьёмка

Фото 1 -   Архитектурная сьёмка -
Общее описание Архитектурная сьёмка
У самому центрі столиці, між Софією Київською і будівлею КНУ, розташувалася Національна опера ім. Шевченка. Сьогодні ця споруда по праву вважається одним з найкрасивіших храмів муз України. Національна опера України, не зважаючи на свою відносно коротку історію, здобула визнання далеко за межами України. Самобутні інтерпретації класичної музичної спадщини і сучасних творів, виняткової злагодженості оркестр і хор, талановиті солісти, яскраві й самобутні виконавські традиції дозволили театру досягти мистецьких вершин і посісти важливе місце в сьогоденній музичній культурі Європи.


У 1983-88 роках була проведена генеральна реконструкція театру - будівля вимагала ремонту, адже вона піддалася артилерійським обстрілам і прямому влученню авіабомби в роки Другої світової війни. Реставратори не тільки зберегли прекрасний декор театру і залу для глядачів, а й значно збагатили його. Ретельно збережена й належним чином представлена культурна спадщина – невмируще джерело зростання і духовного розвитку українського народу, національної самосвідомості. Цю спадщину ми зобов'язані берегти, розумно використовувати, примножувати і як естафету передавати дітям та онукам.


В збереженні культурної спадщини допомагають сучасні технології. Так лазерне сканування дає змогу отримати цифрове відтворення об'єкту, у вигляді хмари точок, з усіма його нерівностями, вигинами та пошкодженнями. Сучасне обладнання дозволяє отримати хмару точок щільністю від 1 мм, що допомагає відтворити об'єкт з високою точністю, будуючи його креслення або 3D-модель. Таким чином, технологія лазерного сканування запобігaтиме повному зникненню пам'яток мистецтва та історії, а також може бути використана як основа для подальших робіт з реставрації і відродження.


(с) Марія Буряченко
Фотографии
Фото 2 -   Архитектурная сьёмка - Фото 3 -   Архитектурная сьёмка - Фото 4 -   Архитектурная сьёмка - Фото 5 -   Архитектурная сьёмка -